FARO, Portugalia – Nowy Nissan Qashqai na drogach Algarve

Nissan Qashqai zaprezentował swoją nową odsłonę na drogach Algarve w południowej Portugalii. Nowoczesny i dynamiczny wygląd pojazdu, w połączeniu z zaawansowanymi technologiami, umacnia jego pozycję jako lidera segmentu SUV.

Wyrazisty i efektowny design

Nowy Nissan Qashqai wyróżnia się zmodyfikowaną osłoną chłodnicy, składającą się z trójwymiarowych elementów w kształcie przecinków, wykończonych na wysoki połysk czarnym lakierem. Detale te zdają się unosić w przestrzeni, dodając pojazdowi wyjątkowego charakteru. Reflektory również zostały udoskonalone, wzmacniając wyrazisty wygląd pojazdu dzięki nowoczesnym światłom do jazdy dziennej.

Stylowe tylne lampy

Kształt tylnych lamp nie uległ zmianie, jednak ich układ pod kloszami został przeprojektowany. Czerwone elementy oświetleniowe, nawiązujące do "przecinków" z osłony chłodnicy, dodają lampom nowoczesności i charakterystycznego odcienia czerwieni.

Nowe obręcze kół i kolory nadwozia

Qashqai oferuje nowe 18-, 19- i 20-calowe obręcze kół o diamentowym szlifie, dostępne w różnych wersjach wyposażenia. Ponadto, w palecie kolorów pojawiły się trzy nowe odcienie: perłowa biel, perłowa czerń oraz przyciągający wzrok lakier Deep Ocean.

Nowy poziom wyposażenia N-Design

Nowością w gamie Qashqai jest wersja N-Design, charakteryzująca się nadwoziem w kolorze karoserii oraz 20-calowymi obręczami kół z lekkich stopów. Ta wersja podkreśla nowoczesny wygląd i elegancję pojazdu.

Udoskonalone wykończenie wnętrza

Wnętrze nowego Qashqai zyskuje na atrakcyjności dzięki zastosowaniu materiału Alcantara® oraz nowych tekstur zdobiących konsolę środkową i deski rozdzielczej. W wyższych wersjach wyposażenia dostępne są luksusowe wykończenia foteli oraz nastrojowe oświetlenie kabiny z 64 opcjami kolorystycznymi.

Nowoczesna technologia na pokładzie

Nowy Nissan Qashqai wyposażony jest w udoskonalony system kamer 360° (AVM) z funkcją 3D oraz "widokiem niewidocznej maski", co ułatwia manewrowanie w ciasnych miejscach. Ponadto, wprowadza wbudowane usługi łączności Google, umożliwiające korzystanie z Map Google oraz asystenta głosowego Google.

e-POWER: innowacyjny napęd Nissana

Nissan Qashqai z napędem e-POWER, który sprzedano w ponad 140 000 egzemplarzy, oferuje unikalne wrażenia z jazdy dzięki elektrycznemu napędowi na koła, bez potrzeby ładowania. Silnik spalinowy generuje energię elektryczną, która zasila silnik elektryczny, zapewniając natychmiastowy moment obrotowy i płynne reakcje.

Produkcja i sprzedaż

Odświeżony Qashqai produkowany jest w zakładach Nissana w Sunderland. Sprzedaż nowego modelu rozpocznie się w najbliższych tygodniach, kontynuując sukces, jaki ten model osiągnął od swojej premiery w 2007 roku

 

https://poland.nissannews.com/pl-PL/releases/odswiezony-qashqai-wyjezdza-na-drogi-z-odwaznie-zmieniona-stylistyka-udoskonalona-technologia-i-unikalnym-systemem-e-power-nissana

nissan

Odświeżony Nissan Qashqai wyjeżdża na drogi

27.06.2024 Zespół GetAuto.pl