Nowy Fiat Grande Panda wyróżnia się unikalnym designem, łączącym wyraziste linie i miękkie powierzchnie, które podkreślają solidne nadkola. Jego charakterystyczny włoski styl od razu przyciąga uwagę, emanując pięknem i radością. Ten kompaktowy samochód rodzinny będzie dostępny w żywych kolorach, w tym jasnej żółci.

Przód Grande Panda prezentuje zwartą bryłę z nowym, wyrazistym charakterem. Precyzyjne, prostopadłe linie otaczają kwadratową siatkę, tworząc elegancki wygląd z efektem pikseli rozpościerających się od środka błyszczącej czarnej osłony chłodnicy do reflektorów. Osłona podwozia w dolnej części zderzaka dodaje mu stylu SUV-a, a opalowe reflektory nawiązują do architektury fabryki Lingotto. Światła do jazdy dziennej (DRL) pełnią funkcję kierunkowskazów, tworząc unikalny efekt szachownicy.

Boczny profil Grande Panda przypomina wyrazistą Pandę z lat 80-tych, z dynamiczną kabiną pasażerską i dużymi powierzchniami przeszklonymi. Klinowaty kształt nadwozia i kabiny jest podkreślony przez nachylone relingi dachowe, które kierują się w stronę tyłu.

Litery "Panda" wytłoczone w trójwymiarowym reliefie na drzwiach dodają mu charakteru, a solidny słupek "C" nadaje mu stabilności. Czarna kwadratowa plakietka z grafiką przeszklonej powierzchni tworzy efekt, w którym cztery litery "FIAT" przekształcają się w cztery paski poruszające się wokół pojazdu.

Tył Grande Panda charakteryzuje się odważnym wyglądem dzięki wydatnym nadkolom, nachyleniu szyb i reflektorom, co nadaje mu pewności na drodze. Błyszcząca czarna ramka z trójwymiarowymi literami "Panda" to hołd dla oryginalnej Pandy. 17-calowe felgi aluminiowe o diamentowym szlifie z wzorem w kształcie litery "X" dodają mu futurystycznego stylu.

Fiat Grande Panda, dzięki swojemu nowoczesnemu designowi, już teraz kształtuje przyszłość. Marka dąży do zaoferowania klientom na całym świecie wyjątkowego samochodu, który wyraża jej wartości poprzez charakterystyczny styl i innowacyjne rozwiązania.

 

https://www.media.stellantis.com/pl-pl/fiat/press/grande-panda-nowy-globalny-gracz-od-fiata

grande

Grande Panda: nowy globalny gracz od FIATA

20.06.2024 Zespół GetAuto.pl