Bieżący rok jest w horoskopie chioskim rokiem smoka. To zwierzę mityczne, pełne sił i przebojowości – czy wierzący w astrologię Chioczycy postanowili właśnie w tym roku przeprowadzid ofensywę motoryzacyjną w Europie? W pierwszych dwóch miesiącach 2024 roku zarejestrowano w Polsce więcej nowych osobowych MG niż Fiata. Chioskie samochody konkurują z Toyotą, Kią, BMW i Mercedesem. Koniec świata? Raczej początek nowego.

Porównajmy najpopularniejsze nowe SUV-y w swoich kategoriach w styczniu i lutym 2024: Beijinga 3 z modną Toyotą Yaris Cross oraz MG HS (brytyjskiego już tylko z nazwy) z Kią Sportage o porównywalnych parametrach.

blog11a

Rok Chińskiego Smoka

Bieżący rok jest w horoskopie chińskim rokiem smoka. To zwierzę mityczne, pełne sił i przebojowości – czy wierzący w astrologię Chińczycy postanowili właśnie w tym roku przeprowadzić ofensywę motoryzacyjną w Europie? W pierwszych dwóch miesiącach 2024 roku zarejestrowano w Polsce więcej nowych osobowych MG niż Fiata. Chińskie samochody konkurują z Toyotą, Kią, BMW i Mercedesem.
20.03.2024 Zespół GetAuto.pl