Nowy Ford Kuga jest już dostępny w ofercie na polskim rynku, oferując szereg nowości w porównaniu z poprzednimi wersjami. Oto najważniejsze informacje na temat tego modelu:

Nowości w nowej Ford Kudze:

  1. Zmiany stylistyczne: Nowy grill, nowy kształt przedniego zderzaka, nowe reflektory Full LED z przodu i z tyłu, nowa klamka pokrywy bagażnika, nowe lakiery nadwozia i wzory kół.

  2. Nowoczesne wnętrze: Centralny wyświetlacz o przekątnej 13,2” z systemem SYNC 4, konfigurowalny wyświetlacz cyfrowych zegarów o przekątnej 12,3”, bezprzewodowa ładowarka do smartfonów, modem 5G.

  3. Pięć wersji wyposażenia: Titanium, ST-Line/ST-Line X, Active/Active X.

  4. Bogate wyposażenie standardowe: W podstawowej wersji Titanium dodano m.in. kamerę cofania, relingi dachowe, bezkluczykowy dostęp Ford KeyFree, przednie światła przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów, 17-calowe koła aluminiowe, przednie i tylne czujniki parkowania, inteligentny ogranicznik prędkości, reflektory Full LED, oraz kompletną gamę systemów bezpieczeństwa.

  5. Wersje sportowe i terenowe: Wersje ST-Line i Active prezentują charakterystyczny wygląd, z sportowym zawieszeniem i innymi dodatkami.

  6. Trzy rodzaje układów napędowych: 1.5 EcoBoost 150 KM z napędem na przednie koła i manualną skrzynią biegów, hybryda 2.5 FHEV (FWD/AWD) oraz hybryda plug-in 2.5 PHEV.

  7. Nowe kolory i koła: Samochód jest dostępny w sześciu kolorach, w tym dwóch zupełnie nowych. Opcjonalnie można wyposażyć auto w 19- i 20-calowe koła.

  8. Lepsza dynamika: Nowe układy napędowe oferują lepsze przyspieszenie w porównaniu z poprzednimi wersjami, a także wyższą zdolność holowniczą.

  9. Ceny: Ceny nowego Forda Kugi zaczynają się od 162 010 zł brutto za wersję Titanium. Pełna oferta modelu jest już dostępna na stronie ford.pl.

Nowy Ford Kuga w polskiej ofercie zapewnia klientom szereg nowości, od zmian stylistycznych po ulepszenia techniczne i wyposażenie. Dostępne wersje wyposażenia oraz różnorodność układów napędowych pozwalają wybrać odpowiedni model dla różnych potrzeb i preferencji klientów.

 

źródło

https://fordmedia.pl/2024/02/29/nowy-ford-kuga-2024-polska-oferta/ 

 

kuga

Nowy Ford Kuga jest już dostępny w ofercie na polskim rynku

Nowy Ford Kuga jest już dostępny w ofercie na polskim rynku, oferując szereg nowości w porównaniu z poprzednimi wersjami. Oto najważniejsze informacje na temat tego modelu:
14.03.2024 Zespół GetAuto.pl